/Porfolio WWW

cross-docking.pl
#

strony internetowe

portfolio Strona internetowa
portfolio, strona internetowa, Landing page

Key words

Strona WWW Landing Page

Dlaczego to się uda?

Prosta droga do celu

Pracę nad stroną zaczynamy od ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie zaplanujemy mapę strony, żeby realizowała Twoje cele i była miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym przez Twoich klientów.

Najlepiej i najszybciej, jak się da

Kiedy poszukiwana jest jakaś informacja lub produkt, czas ładowania strony ma znaczenie. Szanujemy czas Twój i Twoich klientów, dlatego wszystkie obrazy i zdjęcia optymalizujemy, żeby wyglądały świetnie, ale nie były ciężarem dla strony. Idealny kompromis między szybkością i jakością – tego szukamy (i znajdujemy!).

Zawsze działa – nie tylko u nas

Responsywna strona to taka, która tak samo dobrze funkcjonuje i wygląda każdym nośniku. Dzięki temu docierasz do klientów niezależnie od tego, jakiego sprzętu używają i zawsze robisz profesjonalne wrażenie.

Jesteś bezpieczny

Kradzież danych? To się wciąż zdarza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich klientów wypełniających formularze na Twojej stronie lub dokonujących płatności online. Ich spokój i zaufanie do Twojego biznesu to nasz priorytet. Możemy opiekować się Twoją stroną, by była bezpieczna i aktualna, jeszcze długo po jej postawieniu.

Strona pracuje na siebie

Opisy Twoich produktów, prezentacja usług oraz wszystko, co chcesz przekazać swoim klientom, trochę inaczej działa online niż w druku. Teksty w internecie mają swoje wymagania: polubić musi je też wyszukiwarka, żeby wysoko się pozycjonowały. Nie musisz się nad tym głowić – możemy to dla Ciebie napisać.

Z myślą o Twoich klientach

Nowoczesna strona internetowa ma zdobywać uznanie łatwością obsługi, szybkością pracy i intuicyjnością. Dlatego opowiemy o Twoich usługach ciekawie, ale prosto i celnie, a na drodze do płatności w Twoim sklepie na klientów nie będzie czekała żadna pułapka. Polubią Cię i wrócą, sami nie zauważą, jak to się stanie. Tak właśnie działa dobre doświadczenie.