/ strony internetowe

Nie musisz mieć sklepu internetowego, żeby ważną sprawą dla Twojego biznesu było to, jak prezentujesz się online. Twoja strona firmowa, landing page stworzony pod kampanię reklamową – to muszą być wyjątkowe miejsca w internecie. Wyjątkowe, czyli jakie? Przyjazne użytkownikom i świadczące o Tobie i Twojej marce jak najlepiej – po prostu! Projektujemy strony internetowe, z których łatwo się korzysta i przyjemnie się na nie patrzy. A sklepy internetowe? Powinny pokazywać Twoje produkty w dobrym świetle, umożliwiać proste zakupy, wygodne przeglądanie oferty i zachęcać do powrotu. I takie właśnie sklepy projektujemy.

strony internetowe

W czym możemy Ci pomóc?

LANDING PAGE I WIZYTÓWKA

Tu trafia klient na podstawie wyszukania Google, po kliknięciu reklamy AdWords lub wpisaniu adresu. To tu prezentujesz swoją usługę lub produkt, to tu klient ma wykonać działanie, na którym Ci zależy. Zachęć go do tego atrakcyjną i intuicyjną stroną, wzbudzającą zaufanie do marki i świadczącą o niej w najlepszy sposób.

STRONA INTERNETOWA, BLOG

Masz firmę, którą chcesz przedstawić światu za pomocą strony internetowej albo taką, dla której strona internetowa to miejsce, w którym biznes się kręci, Twoja podstawa działania. Bez względu na branżę, charakter działania czy rozmiar firmy – opowiedz nam o swoim biznesie, a my dostarczymy Ci stronę, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele.

SKLEP INTERNETOWY

Strona, której głównym zadaniem ma być sprzedawanie, musi być intuicyjna i funkcjonalna, żeby proces wyboru produktu i zakupu był dla klientów przyjemnością. Takie sklepy właśnie projektujemy – zaplanowane pod Twój sukces i zadowolenie Twoich klientów.

Zobacz, co zrobiliśmy dla naszych klientów

Dlaczego to się uda?

Prosta droga do celu

Pracę nad stroną zaczynamy od ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie zaplanujemy mapę strony, żeby realizowała Twoje cele i była miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym przez Twoich klientów.

Najlepiej i najszybciej, jak się da

Kiedy poszukiwana jest jakaś informacja lub produkt, czas ładowania strony ma znaczenie. Szanujemy czas Twój i Twoich klientów, dlatego wszystkie obrazy i zdjęcia optymalizujemy, żeby wyglądały świetnie, ale nie były ciężarem dla strony. Idealny kompromis między szybkością i jakością – tego szukamy (i znajdujemy!).

Zawsze działa – nie tylko u nas

Responsywna strona to taka, która tak samo dobrze funkcjonuje i wygląda każdym nośniku. Dzięki temu docierasz do klientów niezależnie od tego, jakiego sprzętu używają i zawsze robisz profesjonalne wrażenie.

Jesteś bezpieczny

Kradzież danych? To się wciąż zdarza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich klientów wypełniających formularze na Twojej stronie lub dokonujących płatności online. Ich spokój i zaufanie do Twojego biznesu to nasz priorytet. Możemy opiekować się Twoją stroną, by była bezpieczna i aktualna, jeszcze długo po jej postawieniu.

Strona pracuje na siebie

Opisy Twoich produktów, prezentacja usług oraz wszystko, co chcesz przekazać swoim klientom, trochę inaczej działa online niż w druku. Teksty w internecie mają swoje wymagania: polubić musi je też wyszukiwarka, żeby wysoko się pozycjonowały. Nie musisz się nad tym głowić – możemy to dla Ciebie napisać.

Z myślą o Twoich klientach

Nowoczesna strona internetowa ma zdobywać uznanie łatwością obsługi, szybkością pracy i intuicyjnością. Dlatego opowiemy o Twoich usługach ciekawie, ale prosto i celnie, a na drodze do płatności w Twoim sklepie na klientów nie będzie czekała żadna pułapka. Polubią Cię i wrócą, sami nie zauważą, jak to się stanie. Tak właśnie działa dobre doświadczenie.

strony internetowe ecommerce landing page blog sklepy internetowe